A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?…
NIE! Lepiej dołączyć do programu franczyzowego, wziąć przyczepę gastronomiczną i pojechać z nią WSZĘDZIE!

Potrzebujesz niezależności? Przestrzeni? Nowych wyzwań? Ciekawej pracy?

Satysfakcjonujących zarobków?
Zostań franczyzobiorcą i realizuj swoje cele!

Kotlet w Bułce – polska odpowiedź na fast-foody z Zachodu. Czytelne i zrozumiałe menu, zamiast enigmatycznych, obcobrzmiących nazw – to tylko jeden z naszych atutów, a wszystkie razem sprawiają, że Kotlet w Bułce jest po prostu skazany na sukces i potrzebuje jedynie… CIEBIE!

Nasza oferta franczyzowa to nie tylko przyczepa! To także możliwość ustawienia wyspy handlowej w sercu ruchliwej galerii. Taka elastyczność oferty daje Ci możliwość rozpoczęcia swojego biznesu praktycznie WSZĘDZIE. Elastycznie podchodzimy także do wielu innych aspektów współpracy, nie wymuszając sztywnego modelu biznesowego, lecz oferując naszym partnerom różne warianty, również z uwzględnieniem ich własnych sugestii oraz pomysłów.

Dołączając do sieci franczyzowej Kotlet w Bułce, stajesz się częścią świetnie zorganizowanej struktury, uzyskując pełny dostęp do zaplecza logistycznego oraz kompletnego pakietu know-how. Stajesz się częścią SUKCESU. A jednocześnie zachowujesz cenną niezależność.

Kotlet w Bułce to maksymalny zysk przy minimalnych nakładach finansowych. To także gwarantowana konkurencyjność w porównaniu ze wszelkiego rodzaju burgerami. Zwróć uwagę na te liczby:

 • koszt wyprodukowania Kotleta w Bułce to maksymalnie 3 zł;
 • standardowa cena Kotleta w Bułce to 12 zł ;
 • w jedną godzinę nawet początkująca osoba jest w stanie sprzedać 20 kotletów;
 • policz zysk!

Te liczby mówią więcej, niż jakiekolwiek hasła reklamowe. Z pewnością zadasz sobie pytanie, ile faktycznie sprzedasz kotletów? A odpowiedź brzmi: sprzedasz ich więcej, niż najbliższe stoisko z burgerami. Dlaczego? Bo przeciętny burger rzadko kiedy schodzi poniżej 20 zł. I dlatego to Ty będziesz królem plaży, władcą starówki oraz mistrzem ceremonii każdej imprezy masowej. Wygrywasz już na starcie!

Wygrywasz nie tylko dlatego, że oferujesz coś tańszego. Wygrywasz, ponieważ:

 • Kotlet w Bułce brzmi swojsko i pachnie apetycznie;
 • posiadasz w ofercie kotlety wieprzowe i drobiowe;
 • oprócz bułki ciemnej lub jasnej, masz jeszcze „asa w rękawie” – smakowitą pajdę chleba,
 • serwujesz bogaty wybór dodatków oraz sosów;
 • miłośnicy frytek dostają pyszne domowe frytki z posypką;
 • możesz także wzbogacić swoje stoisko o kawę, herbatę, zimne napoje gazowane, pyszne lody, a po uzyskaniu koncesji – grzane wino oraz „herbatkę z prądem” – wszystko z automatu!

A dzięki temu, że wszystko jest z automatu, to jest serwowane na bieżąco, wręcz taśmowo. Obsługa klienta jest błyskawiczna, a czas potrzebny na realizację zamówienia – zredukowany do minimum. Masz więc w ręku wszystkie atuty, by odnieść SUKCES!

Do minimum zredukowane są także Twoje koszty na start. Zapewniamy możliwość leasingu oraz opcję bezpiecznej rezygnacji w trakcie trwania umowy.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty franczyzowej.

Kwestionariusz franczyzowy

  Dane personalne  Forma współpracy

  Przyczepa gastronomicznaWyspa handlowa

  Czy posiadasz aktywną działalność gospodarczą?

  TakNie

  Forma finansowania

  GotówkaLeasingKredyt 50/50